Nirvaan

Moją pierwszą powieść – zatytułowaną Nirvaan – można już zamawiać.


My real name is Nirvaan, powiedziałeś – i już w tym momencie mnie złowiłeś, byłem cały twój, imię równie piękne jak jego właściciel. Jak nirwana?


Powieść o ucieczce z Polski, gejowskim Londynie i seksualnej emancypacji.

Oprawa miękka, format 140×220, 428 s.

Jacek Poniedziałek o powieści:

Szczera do bólu powieść Jarosława Pietrzaka to z jednej strony historia emancypacji polskiego homoseksualisty, z drugiej epopeja gejowskich podrywów i one night standów, z innej perfekcyjny portret zakompleksionego wrażliwca z robotniczej rodziny, tłumiącego w opresyjnym środowisku swoje skłonności i naturalną ekspresję, z jeszcze innej melodramatyczna love story, i wreszcie szczegółowy dziennik z życia młodego Polaka w Londynie, gdzie roi się od uciekinierów z biedy i obyczajowych uchodźców.

Cena 12 funtów, obowiązująca w przedsprzedaży, zawiera koszty przesyłki w Europie. Wysyłka na inne kontynenty wymaga dopłaty. Zamówienia złożone później mogą mieć nieco wyższe koszty przesyłki do Polski.

Nie wiem jeszcze, czy książka będzie dostępna w księgarniach. Jeżeli znasz księgarza, którego mogłoby to zainteresować, lub sam nim jesteś – skontaktuj się (lub jego/ją) ze mną.

Tu jest trochę fragmentów.

Zamów egzemplarz Nirvaana

Jestem na Facebooku i Twitterze.